Fuengirola, Andalusië, Spanje

+34 640 830 638

Stel je vraag

Getrouwd in Spanje

¡Vivan los novios!

Wat zouden we zijn zonder onze lieve stellen? Laat je inspireren door de persoonlijke ervaringen van onze bruidsparen.

Jessica Lochtenberg Avatar
Jessica Lochtenberg
10/10/2025
Wat kijken wij terug op een fantastisch,magisch en liefdevolle bruiloft weekend.

Onze zoektocht begon 1.5 jaar geleden.
Trouwen we in Nederland of in het buitenland??
Via onze kennissen hadden wij gehoord van trouwen in Spanje. Samen met Marije hadden wij onze eerste videocall.
Het was een heel fijn gesprek. Wij hoefde niet lang na te denken. 3 maanden later zaten we in het vliegtuig richting Malaga.

Ze voelde ons aan van Dj, locatie tot Cateraar. Wij hebben gekozen voor de prachtige La Fuente Oase als locatie.
Natuur, watervallen, leuke ingerichte kamers en Glamping tenten.
WOW Alles klopte voor ons.

De communicatie naar onze bruiloft toe verliep fijn. We konden haar altijd appe en bellen.

Ze was onze Weddingplanner maar ook onze ceremonie spreker. Wat vertelde ze ons verhaal liefdevol. Ze heeft ons liefdesverhaal en de verhalen van onze getuigen goed verwoord.
Zo goed dat niemand het droog hield.

Op de dag zelf kan een bruiloft zelf stressvol zijn. Maar door Marije hebben wij beide geen stress gevoelt. Bewust en genoten van elke minuut.
Je leeft zolang naar deze dag toe en je hebt een idee. Maar het eindresultaat als alle bij elkaar komt WOW alles klopte!!!

De locatie, leveranciers, Catering, fotograaf en DJ wat zijn dat fijne mensen ook echt een compliment waard.

Wij zijn Marije dankbaar.
Lieve Marije bedankt om onze mooiste dag werkelijkheid te maken. Een herinnering die we voor altijd koesteren

Liefs Vinnie & Jessica
Robert-Jan Schipper Avatar
Robert-Jan Schipper
10/04/2025
Wat kijken wij terug op een fantastisch en magisch bruiloftsweekend in Spanje. Dit was niet mogelijk geweest zonder de bijzondere begeleiding van Anne. Vanaf moment een hadden we een klik en was er wederzijds vertrouwen. De contacten verliepen laagdrempelig, en waren altijd op korte termijn af te spreken. Anne luistert goed, voelt aan welke wensen/ideeën passend waren en respecteerde onze keuzes. Tijdens de bruiloft onzichtbaar, zichtbaar zijn samen met Layla zorgde dat alles perfect op elkaar was afgestemd. Wij hebben ons geen moment zorgen gemaakt.
Dit alles resulteerde in een waanzinnig bruiloftsweekend op een zeer mooie locatie: Fuente del Sol. Wij zijn Anne enorm dankbaar, er zijn eigenlijk geen woorden voor hoe wij ons weekend hebben ervaren. Het klopte van A tot Z. Wij kunnen iedereen Trouwen in Spanje aanbevelen als je wil trouwen onder de Spaanse zon en opzoek bent naar fantastische weddingplanner!
Sabine Hetem Avatar
Sabine Hetem
10/02/2025
We got engaged in 2023, married in September 2025 and worked with Marjan for nearly 2 years to plan our wedding. From the very first location visits to the final details on the day, it was like working with a good friend and this made the entire process so much fun! I’m Dutch and my husband is British and Marjan really understood what we wanted and what suited our personal style. We’d highly recommend Trouwen In Spanje if you are planning a wedding in Spain!